top of page

WHITE EAGLES FC

PROGRAM SZKOLENIOWY

NASZA FILOZFIA

Za wzór pracy z młodymi piłkarzami postawiliśmy sobie uznane ośrodki szkolenia młodzieży (amsterdamski Ajax oraz barcelońska La Masia), które wychowały wielu utalentowanych zawodników. Naszym założeniem jest uczyć podopiecznych ofensywnego futbolu, nie zapominając o idei zespołowości i zasadach fair play.

Zajęcia zmierzają przede wszystkim do dawania radości z grania, ponieważ tylko dzięki fascynacji piłką można rozwijać indywidualne umiejętności. Wszystkie treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z licencjami UEFA oraz FA (licencje dostępne do wglądu na żądanie rodzica)

PROGRAM 350h

Dodatkowo, w najstrszych rocznikach, nasze zajęcia wzbogaciliśmy o futsal, basen oraz zajęcia fitness.

W sumie nasz program szkoleniowy składa się z ponad 350 godzin zajęć rocznie. White Eagles FC prowadzi ponadto obozy letnie oraz zimowe.

SYSTEM AJAX ONLINE ACADEMY

Nasza szkółka jako jedna z niewielu w UK i jedyna spośród klubów polonijnych używa systemu szkoleniowego Ajax Online Academy. Oznacza to, że wszystkie grupy przechodzą całoroczny program stworzony przez trenerów sławnej akademii Ajaxu Amsterdam.

WEST BROMWICH ALBION FC

Klub współpracuje z Akademią piłkarską West Bromwich Albion i nasze drużyny są regularnie monitorowane przez skautów WBA.

bottom of page